Hakkımızda

Eslem Dijital 'in baskı kalitesi ve Talha Kumaş ' ın kumaş kalitesi ile üretilen TarzınıSeç ürünleri , uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ve birikimlerini bir araya getirerek kısa sürede Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmuştur.

--

2015 yılında kurulan Eslem Dijital, süblime baskı, neon süblime baskı ve transfer baskı üreten ve üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayan ve karşılayan, modern teknolojiye sahip makineleri ile sektördeki yenilikleri daima takip eden ve ihtiyaçları hızlı bir şekilde cevaplayabilen bir şirkettir.

Profesyonel kadrosuyla örme ve dokuma kumaşlara dijital baskı yapan ve Türkiye’nin önde gelen baskı tesislerinden biri olan Eslem Dijital bünyesinde tüm polyester ve polyester karışımlı kumaşlara baskı yapılabilmektedir.

Günde 100.000 parça baskı ve günde 50.000 metre üretim kapasitesiyle Eslem Dijital Avrupa’daki en büyük makine parkuruna sahiptir. Böylelikle Avrupa’da ve ülkemizde birçok markanın üretim taleplerini kolaylıkla karşılayabilen firma, aynı zamanda çevreyi koruma, sürdürülebilirlik, sosyal sorumlulukları yerine getirme konularında oldukça hassas bir çizgiye sahiptir ve bu koşullar doğrultusunda ürünler üretmekte, sürdürülebilirliği doğa ve gelecek için ahlaki bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Tüm bu tecrübe Talha Kumaş'ın eşi benzeri bulunmayan kumaşlarıyla birleşerek bulunduğunuz ortamı daha şık hale getirecek dekoratif ürünleri ortaya çıkarmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR